Yıldırım Isı Konya - Ana Sayfa   Yıldırım Isı Konya Vaillant Sitesi
 
DOĞALGAZ HAKKINDA
> Nedir?
> Neden?
> Nasıl?
> Ne Zaman?
> Doğal Gaz Dönüşüm İşlemi
> Dönüşüm Esnası Hizmetlerimiz
> Dönüşüm Sonrası Hizmetlerimiz
 
Dönüşüm Sonrası Hizmetlerimiz
Yıldırım Doğalgaz ve Isı Merkezi A.Ş., dönüşüm esnasında dostluğunu kazandığı müşterilerini dönüşüm sonrasında da yanlız bırakmamaktadır. Ürünlerin kalite kapsamında ve müşteri memnuniyeti doğrultusunda dönüşüm sonrası karşılaşılabilecek tüm sorunlar, için danışmanlık ve teknik hizmet sunmaktadır. Bunun yanında bayiliğini yaptığı Vaillant'ın tüm teknik ve sosyal olanaklarından kullanıcılarının faydalanabilmelerini sağlamaktır.

Vaillant Kulüp: Vaillant bayisi olan Yıldırım Doğalgaz ve Isı Merkezi A.Ş., dönüşüm aşamasında kullandığı Vaillant kazan ve kombi kullanan tüm tüketicilerini ücretsiz "Vaillant Tüketici Kulübü"ne üye olmalarını sağlamaktadır. Bu sayede Kulüp'e üye olan tüm tüketiciler teknik hizmetin yanında Kulüp 'ün tüm sosyal etkinliklerinden faydalanabilmededirler.

• Bakım Sözleşmesi: Vaillant fabrika garanti süresi dolan ürünlerinin kullanıcılarına, süresi kullanıcının kendisi tarafından belirlenen Bakım Sözleşmesi yapma olanağı sağlamaktadır. Belirlenmiş süre içerisinde cihazda çıkabilecek her türlü arızanın ve yedek parçanın ücretsiz bakımını sağlayarak, ilave bir garanti hizmeti sunmaktadır.

 
» ANA SAYFA » KURUMSAL » BASINDA BİZ  
» DOĞAL GAZ » VAILLANT » REFERANSLAR  
» İLETİŞİM      
       
       
© 2021 Yıldırım Isı. Her Hakkı Saklıdır.
Design Zirve Medya
 
Bize Ulaşın
Şeker Mah. Şefik Can Cd. No:27/F
Selçuklu KONYA
Tel  : 0332 322 47 61
Fax : 0332 320 54 17
bilgi@yildirimisi.com