Yıldırım Isı Konya - Ana Sayfa   Yıldırım Isı Konya Vaillant Sitesi
 
DOĞALGAZ HAKKINDA
> Nedir?
> Neden?
> Nasıl?
> Ne Zaman?
> Doğal Gaz Dönüşüm İşlemi
> Dönüşüm Esnası Hizmetlerimiz
> Dönüşüm Sonrası Hizmetlerimiz
 
Dönüşüm Esnası Hizmetlerimiz
Keşif ve Teknik Etüd:
Kullanım amacına göre dönüşüm işleminin yapılacağı yerde teknik bir etüt yapılmaktadır. Bu aşamada kurulacak sistemin ısıl kapasitesi, cihaz seçimi (kazan, brülör vb.), bacanın uygunluğunun belirlenmesi gibi dönüşüm ile ilgili teknik konularda ön çalışmalar yaparak sizin ı için en ekonomik ve güvenli dönüşümü gerçekleştirmektedir.

Dönüşüm Projesi
Yapılan keşif neticesinde Yıldırım Dogalgaz ve Isı Merkezi A.Ş.'nin uzman mühendisleri tarafından sizlere bir dönüşüm projesi hazırlanmaktadır. Hazırlanan proje Gaznet'e sunulmaktadır. Gaznet yetkilileri tarafından onaylanan proje uygulanmaya başlanmaktadır.

Dönüşüm Projesinin Uygulanması
• Tesisat: Gaznet tarafından sitenin veya müstakil evin önüne bağlanan servis kutusundan başlayarak kazan dairesine ve her daireye mutfak ve şofbende kullanılmak üzere doğalgaz tesisatı kurulmaktadır.
• Kazan: Doğalgaz ısınma sistemine dönüşümde kullanılan kazanlar üç geçişli, ısıl verimi yüksektir. Isıl verimi % 94 olup, maksimum enerji tasarrufu sağlamaktadır. Kazan değişiminin gerekli olmadığı durumlarda kazanın brülörü doğalgaza uyumlu olacak şekilde değiştirilmektedir.
• Kombi: Bireysel ısınma sistemleri için yetkili servisi olduğumuz Vaillant kombi kullanılmaktadır. Vaillant'ın kalitesi ve satış sonrası sağladığı hızlı ve zengin servis imkanlarından kullanıcılarımız faydalanmaktadır. Doğalgaz dönüşümünde Yıldırım Doğalgaz ve Isı Merkezi A.Ş. 'nin önemle üzerinde durduğu bir diğer husus bacadır. Diğer yakıt kazanlarının bacalarına oranla doğalgaz bacası farklılık arzetmektedir. Doğalgaz için ithal, paslanmaz, yüksek ısıya mukavemetli ve uzun süre garantili bacalar kullanılmaktadır.
• Güvenlik Sistemleri: Yıldırım Doğalgaz ve Isı Merkezi A.Ş., dönüşüm işlemini tamamladıktan sonra Gaznet'in belirlediği standartlarda güvenlik sistemleri kurmaktadır. Güvenliği sağlamak amacıyla otomatik gaz kesim vanaları, doğalgaz dedektörleri, sesli ve ışıklı ikaz cihazlarının kurulum ve servis hizmetlerini vermektedir.

 
» ANA SAYFA » KURUMSAL » BASINDA BİZ  
» DOĞAL GAZ » VAILLANT » REFERANSLAR  
» İLETİŞİM      
       
       
© 2021 Yıldırım Isı. Her Hakkı Saklıdır.
Design Zirve Medya
 
Bize Ulaşın
Şeker Mah. Şefik Can Cd. No:27/F
Selçuklu KONYA
Tel  : 0332 322 47 61
Fax : 0332 320 54 17
bilgi@yildirimisi.com